KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769345
nr 1276 9345
Donald William-Olsson
(1889-1961), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad DWO, åker. Olja på duk, 56x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:12:59
20/9 21:14:10
Donald William-Olsson
Läs mer om Donald William-Olsson